Vizyonumuz

Hakkımızda :

İzmir-Alaçatıda sektörün öncülerinden olan Selçuk Albayrak Yapı Market büyük özveri ve emekle çalışan Selçuk Albayrak ve ailesi her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş, geniş ürün yelpazesi ve kalite güvencesiyle birlikte sektörün öncüsü haline gelmiştir. Selçuk Albayrak çalışanlarıyla her daim bir aile gibi olup bu aile sıcaklığını müşterilerine de yansıtmıştır. Şu anda şirketi Selçuk Albayrak ve ailesi yönetmektedir. Yarınlarına daha güzel bir gelecek bırakmak için her daim çağın ihtyaclarına göre yol haritası çizerek, bu yolda emin adımlarla sektörün öncüsü olma yolunda devam etmektedirler.

Misyonumuz :

Selçuk Albayrak Yapı Market Ailesi olarak 40 Yıldır içinde olduğumuz bu sektörde kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyat politikamızla her daim müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Bu politikamızla birlikte babamızdan aldığımız bu bayrağı yarınlarımıza; çağın gereklerine uyum sağlayarak, yeniliklerimizle birlikte her geçen gün gelişmeye devam ediyor, değerli müşterilerimiz için en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Her zaman belirttiğimiz gibi; İnşaat, Selçuk Albayrak Yapı Market  ile başlar, Selçuk Albayrak Yapı Market ile biter....

Vizyonumuz :

Selçuk Albayrak Yapı Market olarak müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet her daim önceliğimiz olmuştur. Amacımız sektörün gerekliliklerini her daim takip ederek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.